SVG Formatter (8.x-1.07) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Inline
be: Убудаваны

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: About
be: Аб

en: Field types
be: Тыпы палёў
