SVG Formatter (8.x-1.10) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: About
he: אודות

en: Image width.
he: רוחב התמונה.

en: Image height.
he: גובה תמונה.

en: Image width:
he: רוחב התמונה:

en: Image height:
he: גובה התמונה:

en: Set image dimensions.
he: קביעת מידות התמונה.
