SVG Formatter (8.x-1.11) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Sanitize
bo: དུག་སེལ
