SVG Formatter (8.x-1.11) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Inline
id: Sebaris

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: About
id: Tentang

en: Field types
id: Jenis bidang isian
