SVG Formatter (8.x-1.13) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: About
lt: Apie

en: Field types
lt: Laukelių tipai
