SVG Formatter (8.x-1.14) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Inline
et: Samal real

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid
