SVG Formatter (8.x-1.15) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Inline
da: Integreret

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: About
da: Om

en: Field types
da: Felttyper

en: Sanitize
da: Rens
