SVG Icon field (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Group
az: Qrup

en: - None -
az: - heç nə -

en: Icon
az: İconka

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Source
az: Mənbə

en: Textfield size
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Reference
az: Istinad

en: About
az: Haqqında
