SVG Icon field (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Source
el: Πηγή

en: Textfield size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου

en: Reference
el: Αναφορά

en: About
el: Περί
