SVG Icon field (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Group
fa: گروه

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Icon
fa: شمایل

en: Custom
fa: سفارشی

en: Source
fa: منبع

en: Reference
fa: ارجاع

en: About
fa: درباره
