SVG Icon field (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Group
nl: Groep

en: - None -
nl: - Geen -

en: Icon
nl: Pictogram

en: Custom
nl: Aangepast

en: Source
nl: Bron

en: Textfield size
nl: Grootte tekstveld

en: Reference
nl: Referentie

en: About
nl: Over

en: Image width.
nl: Breedte van de afbeelding.

en: Image height.
nl: Hoogte van de afbeelding.

en: Image width:
nl: Breedte van de afbeelding:

en: Image height:
nl: Hoogte van de afbeelding:
