SVG Icon field (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Group
ps: ګروپ

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Source
ps: سرچينه

en: About
ps: په اړه
