SVG Icon field (8.x-1.0-alpha10) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Group
es: Grupo

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Icon
es: Icono

en: Source
es: Origen

en: About
es: Acerca de

en: Image height
es: Altura de la imagen

en: Image width
es: Anchura de imagen

en: Field types
es: Tipos de campo
