SVG Icon field (8.x-1.0-alpha10) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Group
uk: Група

en: - None -
uk: - Немає -

en: Icon
uk: Іконка

en: Source
uk: Джерело

en: Select icon
uk: Виберіть значок

en: About
uk: Про модуль

en: Image height
uk: Висота зображення

en: Image width
uk: Ширина зображення

en: Field types
uk: Типи полів
