SVG Icon field (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Source
eu: Iturburua

en: About
eu: (r)i buruz
