SVG Icon field (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Group
ja: グループ

en: - None -
ja: - なし -

en: Icon
ja: アイコン

en: Custom
ja: カスタム

en: Source
ja: ソース

en: Textfield size
ja: テキストフィールドサイズ

en: Reference
ja: 参照

en: About
ja: アバウト
