SVG Icon field (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: - None -
pl: - Brak -

en: Icon
pl: Ikona

en: Custom
pl: Własne

en: Source
pl: Źródło

en: Textfield size
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Reference
pl: Referencja

en: About
pl: O stronie
