SVG Icon field (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Group
ro: Grup

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Source
ro: Sursă

en: Textfield size
ro: Dimensiunea câmpului de tip text

en: Reference
ro: Referință

en: About
ro: Despre
