SVG Icon field (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Icon
it: Icona

en: Custom
it: Personalizzato

en: Source
it: Sorgente

en: Reference
it: Riferimento

en: About
it: Informazioni
