SVG Icon field (8.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Group
hi: समूह

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Source
hi: स्रोत

en: Reference
hi: संदर्भ

en: About
hi: के बारे में
