SVG Icon field (8.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Group
te: సమూహం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Source
te: మూలం

en: About
te: గురించి
