SVG Icon field (8.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Icon
hu: Ikon

en: Custom
hu: Egyéni

en: Source
hu: Forrás

en: Reference
hu: Referencia

en: About
hu: Leírás

en: Image width.
hu: Kép szélessége.

en: Image width:
hu: Kép szélessége:
