SVG Icon field (8.x-1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Group
ku: گرووپ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Source
ku: سەرچاوە

en: About
ku: دەربارە
