SVG Icon field (8.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Icon
pt: Ícone

en: Custom
pt: Personalizado

en: Source
pt: Fonte

en: Reference
pt: Referência

en: About
pt: Sobre
