SVG Icon field (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Icon
sv: Ikon

en: Custom
sv: Anpassad

en: Source
sv: Källa

en: Reference
sv: Referens

en: About
sv: Om
