SVG Icon field (8.x-1.0-alpha7) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Source
bo: ཁུངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
