SVG Icon field (8.x-1.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Group
vi: Nhóm

en: - None -
vi: - Không -

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Fields
vi: Các trường

en: Source
vi: Nguồn

en: About
vi: Giới thiệu
