SVG Icon field (8.x-1.0-alpha9) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Group
de: Gruppe

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Icon
de: Symbol

en: Fields
de: Felder

en: Source
de: Quelle

en: About
de: Über

en: Image width.
de: Bildbreite.

en: Image height.
de: Bildhöhe.

en: Image width:
de: Bildbreite:

en: Image height:
de: Bildhöhe:

en: SVG icon
de: SVG-Icon
