SVG Icon field (8.x-1.0-alpha9) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Group
is: Hópur

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Icon
is: Táknmynd

en: Fields
is: Svæði

en: About
is: Um
