SVG Icon field (8.x-1.0-alpha9) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Group
jv: Grup

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Icon
jv: Ikon

en: Fields
jv: Field

en: About
jv: Ngenani
