SVG Icon field (8.x-1.0-alpha9) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Icon
sk: Ikona

en: Fields
sk: Polia

en: Source
sk: Zdroj

en: About
sk: Informácie o
