Svg Image (3.0.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Image
mn: Зураг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
