Svg Image (3.0.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Image
sl: Slika

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sl: To besedilo bo prikazano zaslonskim bralnikom, iskalnikom ali, ko slike ne bo mogoče naložiti.
