Svg Image (3.0.2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Image
uk: Зображення

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: No preview
uk: Немає попереднього перегляду

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
uk: Цей текст використовується читачами екранів, пошуковими системами, чи коли неможливо завантажити зображення.

en: SVG image
uk: Зображення SVG

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
uk: Заголовок (title) використовується в якості спливної підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення

en: no preview
uk: немає попереднього перегляду

en: The preview image will be shown while editing the content.
uk: Ескіз зображення буде показуватися під час редагування матеріалу.

en: URL to image
uk: URL до зображення

en: Responsive image
uk: Адаптивне зображення

en: Preview image style: @style
uk: Попередній перегляд стилю зображення: @style
