Svg Image (3.1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Image
es: Imagen

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: URL to image
es: URL de la imagen

en: Responsive image
es: Imagen adaptable
