Svg Image (3.1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: URL to image
hu: Útvonal a képhez

en: Responsive image
hu: Alkalmazkodó kép
