Svg Image (3.1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: URL to image
pl: Adres URL obrazu

en: Responsive image
pl: Responsywny obraz
