Svg Image (3.2.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Image
id: Gambar

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: URL to image
id: URL ke gambar

en: Responsive image
id: Gambar yang responsif
