Svg Image (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Image
be: Малюнак

en: Media
be: Мультымедыя

en: No preview
be: Няма перапрагляду

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
be: Гэты тэкст будзе выкарыстаны чытачамі экрану, пошукавымі рухавікамі, і тады, калі малюнак не можа быць загружаны.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
be: Title выкарыстоўваецца як падказка, калі карыстальнік навёў мыш над выявай.

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы

en: no preview
be: няма перапрагляду

en: The preview image will be shown while editing the content.
be: Выява перапрагляду будзе паказаная пакуль вы рэдагуеце змесціва.

en: Preview image style: @style
be: Перагледзець стыль выяваў: @style
