Svg Image (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Image
pl: Obraz

en: No preview
pl: Brak podglądu

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
pl: Podany tekst będzie wykorzystywany w czytnikach ekranu, wyszukiwarkach oraz kiedy obrazek nie może zostać załadowany.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
pl: Ten tytuł jest wyświetlany jako dymek kiedy użytkownik najeżdża kursorem nad obrazek.

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: no preview
pl: brak podglądu

en: The preview image will be shown while editing the content.
pl: Podgląd będzie pokazywany podczas edycji zawartości.

en: Preview image style: @style
pl: Styl podglądu obrazu: @style
