Svg Image (8.x-1.10) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Image
cy: Delwedd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Image style
cy: Arddull delwedd
