Svg Image (8.x-1.12) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Image
ps: انځور

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ
