Svg Image (8.x-1.13) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Image
cs: Obrázek

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
cs: Tento text použijí programy na čtení obrazovky, vyhledávače nebo se zobrazí, pokud se nepodaří načíst obrázek.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
cs: Nadpis se používá pro vyskakovací okno, když uživatel přetáhne myš na obrázek.

en: Alternative text
cs: Alternativní text

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku

en: no preview
cs: žádný náhled

en: The preview image will be shown while editing the content.
cs: Náhled obrázku se zobrazí při úpravě obsahu.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Preview image style: @style
cs: Náhled stylu obrázku: @style
