Svg Image (8.x-1.13) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Image
eu: Irudia

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa

en: no preview
eu: Ez dago aurreikuspenik

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
