Svg Image (8.x-1.13) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Image
ku: وێنە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە

en: no preview
ku: پێشبینی نییە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە
