Svg Image (8.x-1.14) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Image
jv: Gambar

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
jv: Teks iki digunakaké dening tukang maca layar, mesin penggolékan, utāwā nalikā gambar ora bisa diamot.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
jv: Judhul iki dienggo tool tip nalikā panganggo nggésér mouse nang ndhuwuré gambar.

en: Preview image style
jv: Tampilānā gagrag gambar

en: no preview
jv: ora ānā pratinjau

en: The preview image will be shown while editing the content.
jv: Pratinjau gambar arep ditontonaké nalikā nyunting konten.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang
