Svg Image (8.x-1.14) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: no preview
lt: be peržiūros

en: The preview image will be shown while editing the content.
lt: Peržiūrėjimo paveikslėlis bus rodomas kai redaguojamas turinys.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Preview image style: @style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius: @style
