Svg Image (8.x-1.14) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Image
oc: Imatge

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
oc: Aqueste tèxte serà utilizat pels lectors d'ecran, los recercadors o quand los imatges es pas pòscan cargar.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
oc: Lo títol apareis jos la forma d'infobulla quand l'utilizaire susvòla l'imatge amb sa mirga.

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge

en: no preview
oc: sense previsualizacion

en: The preview image will be shown while editing the content.
oc: La previsualizacion de l'imatge s'aficha mentre s'edita lo contengut.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a
