Svg Image (8.x-1.15) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Image
hi: चित्र

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Image style
hi: छवि शैली

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे
