Svg Image (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Image
gl: Imaxe

en: Media
gl: Medios

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
gl: Este texto será usado polos lectores de pantalla, motores de búsqueda, ou cando a imaxe non poda ser cargada.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
gl: Este título emprégase cando o usuario pasa o rato sobre a imaxe.

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe

en: no preview
gl: sen vista previa

en: The preview image will be shown while editing the content.
gl: A vista previa da imaxe mostraráse o editar o contenido.
